Забележително! ЦСКА се върна в Европа с гръм и трясък

Волейболният ни отбор победи Амрисвил

по статията работи: iNews.bg | 12.01.2017 | 08:39
Повече за:

ЦСКА размаза швейцарци при завръщането си в евротурнирите. "Червените" победиха с 3:1 (25:16, 25:22, 18:25, 25:17) Амрисвил в първи 1/16-финал на Купата на CEV.

Много рядко за родния волейбол на клубно ниво бе и големият интерес от публиката. Над 4000 зрители драха гърла за ЦСКА близо два часа.

Домакините спечелиха лесно първия гейм, но гостите оказаха по-голяма съпротива през втората част. Импулсът в играта на гостите си пролича в третия сет, който те успяха да спечелят.

Волейболистите на Амрисвил поведоха с 3:0 в четвъртата част, но последваха 10 последователни точки в полза на ЦСКА. В един момент "червените" дори имаха аванс от 10 точки, като преднината се оказа достатъчна за спечелването на мача.

Тимът на Александър Попов се нуждае само от два спечелени гейма на реванша в Швейцария след седмица, за да продължи напред в турнира за Купата на CEV.

Източник: Sporta.bg

• Сега По света и у нас Информационна...
  • 16:10 Новини на турски език
  • 16:25 Телепазарен прозорец
  • 16:40 Малки истории /п/
  • 16:55 По съвест 5 тв филм /8 епизод/
  • 17:50 Бързо, лесно, вкусно рецепта на...
  • 18:00 По света и у нас
  • 18:35 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс...
  • Сега Премиера: "Клиника край езерото" -...