В първия си мач за Юве Роналдо счупи носа на вратар

„Старата госпожа“ стигна до драматична победа с 3:2 срещу Киево

по статията работи: iNews.bg | 19.08.2018 | 14:21
juventus.com

Ювентус записа драматична победа с 3:2 като гост над Киево в дебюта на Кристиано Роналдо. Двубоят бе от 1-ия кръг на Серия "А". "Бианконерите" излязоха напред в резултата още в 3-ата минута чрез Сами Кедира, но домакините обърнаха с голове на Степински и Джакерини от дузпа. В 75-ата минута Бонучи изравни, а в продължението на мача Федерико Бернардески донесе трите точки на своя отбор, предаде Sporta.bg.

Кристиано започна на върха на атаката на "старата госпожа", но се отличи с редица пропуски, а на няколко пъти и Стефано Сорентино показа завиден рефлекс и спаси.

Двубоят започна отлично за "старата госпожа", които поведоха още в 3-ата минута. Разписа се Сами Кедира с прецизен удар от границата на наказателното поле. В 8-ата минута защитник на Киево се хвърли в краката на Кансело и предотврати втори гол във вратата на домакините.

В 18-ата минута Кристиано Роналдо бе близо до първия си гол в Серия "А". Португалецът получи отличен пас от Куадрадо, но ударът му мина покрай десния страничен стълб на вратата.

В 30-ата минута Роналдо опита да изненада Сорентино с добър удар с левия крак от минимален ъгъл, но изстрелът му прелетя над напречната греда.

В 38-ата минута Киево стигна до изравнителен гол. Негов автор стана Мариуш Степински с глава след центриране на Джакерини.