Вандалски прояви прекратиха дербито на Пловдив

Феновете на Локомотив засипаха терена с бомбички

по статията работи: iNews.bg | 19.04.2014 | 17:26

Голямото дерби на Пловдив между Локомотив и Ботев бе прекратено по скандален начин, след като феновете на домакините засипаха терена с бомбички и пиротехника.

Една от бомбичките за малко не удари защитника на Ботев Сърджан Лукин, а реферът Георги Кабаков взе категоричното решение, че мачът няма как да се доиграе.

Всичко това се случи само пет минути преди края на първото полувреме, когато резултатът на "Лаута" все още бе 0:0.

Подобни сцени се разиграха и в началото на двубоя, като тогава срещата все пак продължи.

Подробности за прекратеното дерби между Локомотив и Ботев можете да видите в Sporta.bg.