Лудогорец изпусна да надвие Партизан в Разград

Българският шампион отново демонстрира нападателна немощ

по статията работи: Даниел Любомиров | 30.07.2014 | 23:00

Лудогорец не можа да реализира гол във вратата на гостуващия Партизан и първият двубой от третия квалификационен кръг на Шампионската лига на стадион "Лудогорец Арена" завърши наравно 0:0.

Повече подробности за развитието на мача вижте в Sporta.bg

Развръзката на балканския сблъсък, чийто залог е гарантирано участие в груповата фаза на втория по сила европейски клубен турнир Лига Европа, остава за реванша на 6-ти август в Белград от 21:45 часа.

Футболистите на Стойчо Стоев трябва повече да съжаляват за нулевото равенство, което напълно влизаше в сметките на гостите от Сърбия, ако се съди по поведението им през второто полувреме.

Михаил Александров и Марселиньо изпуснаха най-чистите положения за "орлите" още през първото полувреме, а след почивката българският национал имаше нов отличен шанс да открие резултата, но пак се провали. Неточни изстрели на Станислав Дяков, Фабио Ешпиньо и Роман Безяк обрекоха на неуспех всички усилия в атака, които хвърлиха домакините.

Владислав Стоянов се намеси авторитетно при два опасни удара на Петър Шкулетич преди почивката, като "гробарите" само тогава по някакъв начин застрашиха вратата на българския национал.

• Сега Анет игрален филм /копродукция,...
  • 01:50 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 03:25 Култура.БГ предаване за култура с...
  • 04:20 Истории от Олимпийските игри /п/
  • 04:35 Олтарите на България
  • 04:45 По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 05:30 Още от деня коментарно предаване /п/
  • 06:00 Дворът с люлките игрален филм...