Ман Юнайтед с разгромна победа в Щатите

„Червените дяволи“ вкараха 5 гола на Лос Анджелис Галакси в контрола

по статията работи: iNews.bg | 16.07.2017 | 14:23

Манчестър Юнайтед победи Лос Анджелис Галакси с 5:2 в контрола. За отбора официален дебют направи Ромелу Лукаку. Той влезе за второто полувреме, но не успя да вкара гол.

Юнайтед поведе още във втората минута с гол на Маркас Рашфорд. Младокът закова втори гол в 20-ата минута. А 6 минути по-късно Маруан Фелайни вкара за 3:0. През втората част целият отбор на Юнайтед бе заменен.

В 67-ата минута Хенрих Михитарян вкара за 4:0, а в 72-ата минута Антони Марсиал наниза пети гол във врата на американците. Мексиканският национал Джовани дос Сантос пък вкара два бързи гола преди края на срещата, за да отсрами ЛА Галакси, предаде Sporta.bg.

• Сега Култура.БГ предаване за култура с...
  • 12:35 Малки истории /п/
  • 14:00 Телепазарен прозорец
  • 14:15 Арт дъга детски образователен филм
  • Сега "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 13:30 "Златно момче" - сериал, еп.74 /п./
  • 15:00 "Бараж" - сериал, еп.46
  • 16:00 "Скъпа мамо" - сериал, еп.2