Спорт - inews.bg

Помните ли елитния таекуондист Йордан Колев, който донесе редица медали на България? Днес той има нужда от нашата помощ. В социалните мрежи Колев сподели за тежка болест, която е застигнала брат му. Ето какво написа той във Фейсбук и как може да...
"Няма съмнение, че взех правилното решение да играя в НБА. Със сигурност съм се съмнявал в други неща, но в нито един момент не съм мислил, че изборът ми е грешен."
На осминафиналите Григор може да срещне Каспер Рууд, който показва много високо ниво на тенис на клей, след като стигна до финала на Мастърса в Монте Карло и спечели титлата в Барселона.
Спортът по ТВ днес

21.04.2024 | 09:45
Ет какво можете да гледате
Виктория от "Ергенът" ще съди БФС

20.04.2024 | 17:20
Уволниха ме, защото съм уронила престижа на Съюза с участието си в предаването, обяснява Асенова
Илиана Раева избухна: Повече няма да стъпим в Баку!

20.04.2024 | 16:20
Отборът ни е безскрупулно порязан, написа президентът на българската федерация по художествена гимнастика
Нургюл Салимова претърпя втора поредна и общо четвърта

18.04.2024 | 16:30
В партия от 11-ия кръг българката отстъпи с черните фигури на индийката Хумпи Конеру след 90 хода и над пет часа игра.

14.04.2024 | 16:22
Стилияна Николова донесе две златни и едно сребърно отличие във финалите на топка, лента и обръч, а Боряна Калейн добави още едно сребро в надпреварата с бухалки
Спортът по телвизиите днес

14.04.2024 | 09:30
Ето какво можете да гледате

13.04.2024 | 09:30
Кристиан Георгиев стана регионален шампион в държавното първенство по алпийски сноуборд

12.04.2024 | 11:45
Младият талант се отличи с наистина завидни умения
Страхотен Григор! Отива на осминафинал в Монте Карло!

11.04.2024 | 15:40
Той победи сърбина Миомир Кецманович
Нургюл Салимова допусна загуба от рускинята Александра Горячкина в шестия кръг на Турнира на претендентките за световната титла по шахмат

11.04.2024 | 09:45
Партията беше първата класическа между двете състезателки след финала за Световната купа през август миналата година, който Горячкина спечели след тайбрек.
Стоичков призова в ЕП Австрия да ни пусне в сухопътния Шенген (СНИМКИ)

10.04.2024 | 21:00
Христо Стоичков се просълзи по време на речта си в Европейския парламент
Българската звезда в шахмата Нургюл Салимова направи реми с бившата световна шампионка Тан Чжони

10.04.2024 | 10:02
С черните фигури 20-годишната Салимова регистрира третото си равенство от началото на надпреварата. Българката събра актив от 2,5 точки. Двете си стиснаха ръцете на 58-ия ход.
Камата влиза в европарламента

09.04.2024 | 15:20
Андрей Слабаков е инициатор на международна конференция на тема „Младежта и спорта в ЕС: Между големите обещания и реалността“
Григор Димитров стартира сезона на клей с победа

08.04.2024 | 16:45  3
В десетия гейм Вашро отрази сетбол на свой сервис, но все пак при следващата възможност за пробив за Димитров, която бе в 12-ия гейм, българинът успя да реализира такъв, а с това и да спечели откриващия сет.
Григор Димитров започва участието си на сингъл в Монте Карло

08.04.2024 | 10:59
Най-доброто му класиране там е полуфинал. Той достига до тази фаза два пъти - през 2018 и 2022 г.

06.04.2024 | 18:00
В категория до 89 килограма при мъжете българинът изравни световния рекорд в двубоя на китаеца Ли Дайин от 396 кг
България заема второ и трето място в подреждането на международния турнир по  художествена гимнастика "София Къп"

България заема второ и трето място в подреждането на международния турнир по художествена гимнастика "София Къп"

05.04.2024 | 16:45
Според регламента за финалите се класира по една гимнастичка от нация. В неделя на финала с обръч за отличията ще се състезава Дара Малинова, а на топка - Александра Шалуева.