Спорт - inews.bg

Везенков постави ЛеБрон на колене навръх годишнина, Кингс драматично надви Лейкърс

30.10.2023 | 10:57
Българският национал изигра най-добрия си мач в Лигата на извънземните. За 18 минути на паркета той вкара 11 точки, като се отчете още с 4 борби и 1 асистенция
Робен Гавани спечели титлата на двойки при юношите на турнира в Мексико

29.10.2023 | 11:28
Това е трета титла за Гавани на двойки от турнири на ITF за юноши и първа от категория J100
Крумовград изрита Миланович и назначи за треньор Станислав Генчев

28.10.2023 | 16:00
Генчев за последно работи в Ботев Пловдив, но там резултатите липсваха и след скандали страните се разделиха
Везенков надгради срещу Уориърс, но Стеф Къри нямаше спирка

28.10.2023 | 11:38
Саша надгради от дебюта си в НБА и във втория си мач в Лигата на извънземните отбеляза десет точки и спечели една борба. Това се случи при поражение на Сакраменто Кингс със 114:122 срещу седемкратния шампион Голдън Стейт
Феновете на Локо Сф с кървава декларация срещу ръководството на клуба

28.10.2023 | 11:12
"Локомотив София - клуб със славна 94-годишна история, дал множество легенди на българския футбол - в момента е превърнат в посмешище и в жалко подобие на това, което е бил", гневни са запалянковците
Голмайсторът на Берое е сигурно ново попълнение на Левски

27.10.2023 | 15:00
Централният нападател има 5 гола в 11 шампионатни мача. Освен на върха на атаката той може да действа и на фланга. Роден е на 18 юни 1999 година във Франция, но има камерунско потекло
Жалка история! България се срина до 84-ата позиция в ранглистата на ФИФА

27.10.2023 | 14:00
Непосредствено пред нас вече са Бахрейн, Йордания, Замбия, Гвинея и Китай
Националката по художествена гимнастика Лъчезара Пекова прекратява спортната си кариера

26.10.2023 | 11:15
В началото на юли тя стана шампионка в многобоя и спечели три сребърни отличия на финалите на международния турнир "Жулиета Шишманова" в Бургас, а освен това завоюва отличия на Гран При в Бърно (Чехия), на състезания във Франция, Сърбия и други.
Историческа нощ: Везенков със силен и победоносен дебют в НБА

26.10.2023 | 09:30
Старши треньорът Майк Брайн пусна в игра Везенков два пъти - в средата на първата четвърт и в третата четвърт.
Григор Димитров победи Лоренцо Музети

25.10.2023 | 09:30  3
Хасковлията завърши двубоя с 8 аса и 20 печеливши удара, пише БНР. Той изравни преките двубои срещу Музети на 1:1, след като загуби от него с 4:6, 6:7(3) на четвъртфиналите в Акапулко през 2021 година.
Григор Димитров май ще си има нов прякор

23.10.2023 | 15:00
Бившият №3 в света е един от най-добрите изпълнители на бекхенд слайс в света, но в случая ситуацията е малко по-различна
Отиде си иконата на британския футбол сър Боби Чарлтън

21.10.2023 | 18:51
За кончината му споделиха от "Манчестър Юнайтед", където е истинска легенда
Рали шампионът Мирослав Ангелов загина по време на тренировка

21.10.2023 | 17:30
Навигаторът му Георги Гаджев е с фрактура на таза
Чужденците в българското футболно първенство през сезон 2023/24 са 49,4 процента

20.10.2023 | 11:45
В българското първенство безспорен номер 1 е отборът на Берое
УЕФА забрани мачовете в Израел

19.10.2023 | 20:30
Това се прави заради "оценяване на сигурността при сегашната ситуация на цялата територия на Израел"
Везенков се сблъска с магията на Къри

19.10.2023 | 13:45
Сакраменто Кингс не успя да запише победа и в четвъртата си контрола преди старта на сезона в НБА
Тенис турнирът Sofia Open 2023 все пак ще го има

18.10.2023 | 09:30
До момента са записани 19 участници за основната схема на Sofia Open 2023.
Девети мач без победа: И Албания подчини с 2:0 националите ни

17.10.2023 | 21:15
Мачът на страхотния „Еър Албания Стейдиъм“ в Тирана пред 20-ина хиляди души се разви нервно
Вълшебникът Лео Меси със "Златна топка" за 8-и път!

16.10.2023 | 12:48
Румънската бръмчалка поискала солидната сума от хасковлията, но вместо това получила раздяла
България загуби от Литва насред София

15.10.2023 | 11:00
Феновете поискаха оставки
Григор Димитров се класира за полуфиналите на турнира от сериите "Мастърс 1000" в Шанхай

13.10.2023 | 13:53
За 32-годишния Димитров това е първо класиране за полуфинал на състезание от такава категория от април миналата година. Тогава той достигна до финалната четворка на турнира на клей в Монте Карло.
Младен Кръстаич си тръгва, ако се издъним и срещу Литва

13.10.2023 | 10:45
България може да има нов селекционер, ако утре "лъвовете" не успят да победят последния в групата Литва на "Васил Левски"