Спорт - inews.bg

България заема второ и трето място в подреждането на международния турнир по  художествена гимнастика "София Къп"

България заема второ и трето място в подреждането на международния турнир по художествена гимнастика "София Къп"

05.04.2024 | 16:45
Според регламента за финалите се класира по една гимнастичка от нация. В неделя на финала с обръч за отличията ще се състезава Дара Малинова, а на топка - Александра Шалуева.

01.04.2024 | 14:59
Преди да ни представят на Световната купа, гимнастичките ще се състезават на межудародния турнир “София къп” в зала “София” от 5 до 7 април
Григор, новият №9 в света

01.04.2024 | 10:30
За съжаление на Димитров, той не успя да стане вторият играч през 2024 г., който побеждава Яник Синер и вдига втората си титла от Мастърс. Сега вече вниманието му може да се насочи към сезона на клей.
Кубрат Пулев спечели шампионски пояс след победа в София

31.03.2024 | 11:00
Кобрата завоюва интернационалната титла на Световната боксова асоциация в тежка категория след победа над украинеца Ихор Шевадзуцкий с единодушно съдийско решение
Гришо с нова паметна победа: Достигна исторически финал!

30.03.2024 | 09:15
Димитров победи Зверев в 1/2-финал
Григор Димитров изигра един от най-силните мачове в своята кариера и победи световния №2 и №1 в схемата

29.03.2024 | 10:12
С този успех Гришо вече се е класирал за полуфинал на осем от всичките девет турнира от сериите Мастърс 1000. От началото на годината Димитров има 19 победи и само 4 загуби.
БФС изхвърли като служител Виктория от "Ергенът"

28.03.2024 | 18:45
Съюзът се отказал от услугите на секретарката
Разрушаването на "Българска армия" започва на 1 април

27.03.2024 | 15:30
Демонтажът ще продължи около 4 месеце
Григор Димитров се класира за четвъртфинал на турнира по тенис от сериите Мастърс в Маями,

27.03.2024 | 08:45
Българинът, който е под номер 12 в ранглистата на ATP, се надява да се завърне в Топ 10 за първи път от 2018-а година насам.
Григор Димитров се класира за четвъртия кръг на турнира по тенис на твърда настилка от сериите "Мастърс" в Маями

26.03.2024 | 09:15
Противникът на Григор Димитров в спора за достигане до четвъртфиналите - Хуберт Хуркач малко по-рано елиминира американеца Себастиан Корда със 7:6(5), 6:7(5), 6:3 в мач, продължил два часа и 18 минути.
Спортът по телевизиите днес

24.03.2024 | 09:15
Ето какво можете да гледате
Фейгин остана извън финала на световното първенство

21.03.2024 | 10:45
Българката остана на 0.48 точки от място във волната програма, за която се класират първите 24. Фейгин беше оценена с 53.33 точки, от които 28.29 за технически елементи и 25.04 за компоненти на програмата.
Нургюл Салимова с нова победа

20.03.2024 | 08:45
За 20-годишната шахматистка от Крепча това участие е генерална репетиция за Турнира на претендентките, който започва на 4 април в Торонто, Канада

16.03.2024 | 17:00
За момента основната версия е сплашване срещу бившия вече президент на футболния съюз

15.03.2024 | 18:55
Георги Иванов - взе 235 гласа от общо 469, Димитър Бербатов остана втори със 181, а Михаил Касабов - трети с 35 гласа
Оставката на Михайлов бе приета с 303 гласа "За" и 12 "Против"

15.03.2024 | 14:45
След гласуването на оставката на Михайлов и Изпълкома, водещият заседанието Атанас Фурнаджиев даде почивка

• Сега България в 60 минути с Мариана...
  • 18:00 По света и у нас
  • 18:20 Още от деня коментарно предаване
  • 18:45 Спорт ТОТО
  • 19:00 Последният печели...
  • 20:45 Спортни новини
  • 21:00 Вечерното шоу