ЦСКА с яка излагация на Армията срещу слабия Локо (Пд)

Ераносян се уплаши да дебютира днес и лаврите ще обере Христо Колев-Бащата

по статията работи: iNews.bg | 29.10.2016 | 20:20

ЦСКА се изложи здраво срещу слабия тим на Локо (Пд). "Червените" паднаха с 0:1 насред Армията в мач, който се игра без публика заради наказание на домакините, съобщи Sporta.bg.

Дани Кики вкара в 10-ата минута единствения гол в мача за гостите, които минаха центъра едва 5-6 пъти за 90-те минути. Тоталният бетон на "смърфовете" изгледа бъдещия им треньор Едуард Ераносян, който се уплаши да дебютира срещу ЦСКА. Пловдивчани бяха водени от легендата си Христо Колев-Бащата.

1797527

ЦСКА натискаше през целия двубой, но атаките бяха ялови. В псоледните 30 метра играчите на Едуард Йорданеску буквално не знаеха какво да правят с топката и гледаха да се освободят от нея с обречени центрирания.

Бавенето на играта, което е типично за Локо, също влезе в арсенала на гостите и помогна за убиване на домакинското темпо.

Няколко сериозни пропуска през вратата на Ел Харуби можеха да донесат поне точка за ЦСКА, но това не се случи.

Така ЦСКА падна за сефте този сезон у дома и окончателно загуби шанс за титлата. Столът на Йорданеску пък се клати и в следващите дни няма да е изненадващо, ако младият румънец се сбогува с поста, на който го сложи лично акционерът в клуба - Христо Стоичков.

Локо (Пд) пък записа исторически резултат. Досега този клуб нямаше нито една победа на този стадион. Сега тя вече е факт.