Битката във Франция става още по-жестока

ПСЖ и Монако заковаха хикс

по статията работи: iNews.bg | 30.01.2017 | 08:38
Повече за:

ПСЖ и Монако не успяха да се победят в мач от 22-я кръг на Лига 1, завършвайки 1:1. Двата отбора играха в директен спор за по-предна позиция в класирането, след като по-рано днес Ница взе трите точки и окупира лидерската позиция.

Двата отбора играха предпазливо през първото полувреме. ПСЖ имаше по-чистите положения, но така и не съумяха да вкарат гол. Едисон Кавани пропусна 2-3 удара. Монако обаче също имаше своите шансове и застраши вратата на Кевин Трап. Ударите обаче бяха предимно от дистанция и от фаулове.

Второто полувреме започна по същия начин, но 81-ата минута ПСЖ получи право да изпълни дузпа, а Едисон Кавани не пропусна от бялата точка. Победата изглеждаше близо, но в 93-ата минута Джибрил Сидибе подаде Бернардо Сила, а той изравни. Така Сидибе се реваншира за дузпата, която направи.

Монако измести Ница от върха заради по-добри показатели. Двата отбора имат по 49 точки, а ПСЖ е на третото място с 46 пункта.

Източник: Sporta.bg