Отличен Краев класира отбора си на ½ финала в Дания

С два гола в продълженията на нашия национал Мидтиланд надви Хобро

по статията работи: iNews.bg | 13.04.2018 | 15:32
Twitter

Българският национал Божидар Краев класира своя Мидтиланд на полуфиналите за Купата на Дания, след като изигра невероятен мач, влизайки от резервната скамейка. Двубоят срещу Хобро от 1/4-финалната фаза приключи при резултат 0:0 в редовното време, а бившият играч на Левски наниза две попадения в продълженията, за да донесе успеха с 2:1, предаде Sporta.bg.

Младият талант се появи като резерва в 77-ата минута, а в 99-ата избухна с първо попадение. В 109-ата обаче домакините не се предадоха и изравниха чрез Микелсен. Не това бе всичко, което Божидар Краев имаше да предложи. Той отбеляза втория си гол в 112-ата минута и донесе ценната победа на своя тим.

След невероятния сблъсък Мидтиланд ще срещне Брьондби, Силкеборг или Фредериция за място на финала.

• Сега По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 05:10 Още от деня коментарно предаване /п/
  • 05:40 Телепазарен прозорец
  • 05:55 Денят започва сутрешен блок с...
  • 09:20 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 11:00 Култура.БГ предаване за култура с...
  • Сега "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 04:45 "Ослепително слънце" - сериал /п./
  • 05:20 "Лице в лице" - публицистично...
  • 06:00 "Тази сутрин" - информационно...