Гришо стартира днес на US Open срещу Иниго Сервантес

Вижте програмата от третия ден на Откритото първенство по тенис на САЩ

по статията работи: iNews.bg | 30.08.2016 | 11:34
Гришо стартира днес на US Open срещу Иниго Сервантес
Снимка: rogerscup.com.

Първата ни тенис ракета при мъжете Григор Димитров ще започне участието си на US Open днес малко след 18.00 часа. Двубоят му срещу испанеца Иниго Сервантес е първи по програма на корт №11.

Гришо, който се намира в момента на 24-то място в световната ранглиста, досега не се е срещал на корта със Сервантес, който пък е на 75-то място.

Ако успее да премине теста на старта, българинът ще защити точките си от миналия сезон, когато достигна втория кръг и падна от Михаил Кукушкин.

Програма от третия ден на Откритото първенство на САЩ по тенис:

Arthur Ashe Stadium (започват от 18:00 ч.) 1. Симона Халеп – Кирстен Флипкенс 2. Стан Вавринка – Фернандо Вердаско (не преди 20:00 ч.) 3. Винъс Уилямс – Катерина Козлова 4. Серина Уилямс – Екатерина Макарова (не преди 02:00 ч.) 5. Анди Мъри – Лукаш Росол

Louis Armstrong Stadium (започват от 18:00 ч.) 1. Ана Иванович – Дениса Алертова 2. Сам Куери – Янко Типсаревич 3. Хуан Мартин дел Потро – Диего Шварцман 4. Агнешка Радванска – Джесика Пегула

Grandstand (започват от 18:00 ч.) 1. Кей Нишикори – Бенямин Бекер 2. Южени Бушар – Катерина Синякова 3. Анастасия Павлюченкова – Луиза Чирико 4. Стив Джонсън – Евгени Донской (не преди 00:30 ч.)

Корт №4 (започват от 18:00 ч.) 1. Даниел Евънс – Раджийв Рам 2. Елена Веснина – Анет Контавайт 3. Йелена Янкович – Мариана-Дукуе Мариньо 4. Хуан Монако – Марсел Гранойерс

Корт №5 (започват от 18:00 ч.) 1. Александър Зверев – Даниел Брандс 2. Куруми Нара – Щефани Фьогеле 3. Фелисиано Лопес – Борна Чорич 4. Кристина Младенович – Нао Хибино

Корт №6 (започват от 18:00 ч.) 1. Жереми Шарди – Майкъл Мо 2. Никол Гибс – Александра Крунич 3. Пол-Анри Матьо – Кристиан Харисън 4. Юлия Гьоргес – Янина Викмайер

Корт №7 (започват от 18:00 ч.) 1. Пабло Кареньо Буста – Иля Ивашка 2. Тимеа Бачински – Виталия Дятченко 3. Жоао Соуса – Виктор Естрея Бургос 4. Данка Ковинич – Монсерат Гонсалес

Корт №8 (започват от 18:00 ч.) 1. Тимеа Бабош – Барбара Хаас 2. Карин Кнап – Йохана Ларшон 3. Иво Карлович – Йен-Хсун Лу 4. Иван Додиг – Иля Марченко

Корт №9 (започват от 18:00 ч.) 1. Дария Касаткина – Яфан Уан 2. Джан Шуай – Елен Перес 3. Теймураз Габашвили – Фабио Фонини 4. Малек Джазири – Рикардас Беранкис

Корт №11 (започват от 18:00 ч.) 1. Иниго Сервантес – Григор Димитров 2. Александър Долгополов – Давид Ферер 3. Карла Суарес Наваро – Телиана Перейра 4. Антония Лотнер – Ваня Кинг

Корт №12 (започват от 18:00 ч.) 1. Кики Бертенс – Ана Конюх 2. Денис Кудла – Алесандро Джанези 3. Шуай Пън – Варвара Лепченко 4. Жил Симон – Радек Щепанек

Корт №13 (започват от 18:00 ч.) 1. Хедър Уотсън – Рейчъл Хогенкамп 2. Никола Маю – Филип Колшрайбер 3. Наоми Броуди – Лаура Робсън 4. Доминик Тийм – Джон Милман

Корт №14 (започват от 18:00 ч.) 1. Лара Аруабарена – Ярослава Шведова 2. Виктор Троицки – Раду Албот 3. Лаура Зигемунд – Патрисия Мария Тиг 4. Паоло Лоренци – Карлос Берлок

Корт №15 (започват от 18:00 ч.) 1. Томас Фабиано – Карен Качанов 2. Аника Бек – Надя Подороска 3. Флориан Майер – Орасио Себайос

Корт №17 (започват от 18:00 ч.) 1. Каролин Гарсия – Полин Пармантие 2. Давид Гофен – Джаред Доналдсън 3. Доналд Йънг – Ян-Ленард Щруф 4. Каролина Плишкова – София Кенин

Old Grandstand (започват от 18:00 ч.) 1. Дариа Гавриова – Луцие Шафаржова 2. Саманта Стосър – Камила Джорджи 3. Бърнард Томич – Дамир Джумхур 4. Ник Кирьос – Аляж Бедене


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

  • Сега Култура.БГ /п/
  • 03:55 Домът на вярата Всяко човешко сърце...
  • 04:25 Законът на Дойл тв филм /10...
  • 05:10 Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:40 Телепазарен прозорец
  • 06:00 Денят започва сутрешен блок с...
  • 09:00 По света и у нас
  • 09:05 100% будни
  • Сега "Преди обед" /п./
  • 04:50 "Завинаги"
  • 05:40 "Домашен арест"
  • 06:00 "Трансформърс: Рескю Ботс"
  • 06:30 "Лице в лице" /п./
  • 07:00 "Тази сутрин"
  • 09:30 "Преди обед"
  • 12:00 bTV Новините
  • Сега Завинаги свързани
  • 03:30 Остани с мен /п/
  • 04:30 Госпожа Фазилет и нейните дъщери /п/
  • 05:30 Военни престъпления /п/
  • 06:30 Здравей, България
  • 09:30 На кафе
  • 12:00 Новините на NOVA
  • 12:30 Госпожа Фазилет и нейните дъщери
Пръст от цяла България носят в търновскатата Църква "Св. Никола" от ВМРО Това ще стане по време на тържествената сесия на парламента утре в старопрестолния град

Анкета