ТВ програма

Телевизия: Ден:
Програма на Food Network за 31.01.2023
Сега
Най-добрият пекар на Америка (Series 2): Торта за 50 човека (Episode 1)
00:55
Кухнята (Series 21): Перфектното лятно ястие (Episode 11)
01:40
Невъзможен ресторант (Series 20): Освободи се от бремето (Episode 13)
02:25
Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Стари вкусове, нов апетит (Episode 10)
02:50
Конкуренти в кухнята (Series 7): Злодейски вкусно: Песни и готвене (Episode 11)
03:35
Режи! (Series 32): Сурово (Episode 10)
04:20
Турнирът на шампионите (Series 2): Към четвъртфиналите (Episode 3)
05:30
Режи сладкиши (Series 2): Магически блюда (Episode 9)
06:15
Надпревара в супермаркета (Series 13): Приятел или враг (Episode 2)
07:00
Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Таити (Episode 14)
07:25
Режи, Джуниър! (Series 8): Кутията с бисквити (Episode 4)
08:10
Фермерско меню (Series 6): Фермерска вечеря с пържено (Episode 8)
08:30
Фермерско меню (Series 6): Семеен Ден на благодарността (Episode 9)
08:55
Гражданка в ранчото (Series 13): Дегустация на деликатеси (Episode 9)
09:15
Гражданка в ранчото (Series 13): Да се справим с оградата и с обяда (Episode 10)
09:40
Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Величествената река Мисисипи (Episode 7)
10:25
Пребори Боби Флей (Series 28): Грахово спокойствие (Episode 2)
10:45
Пребори Боби Флей (Series 28): Паста: мисията възможна (Episode 3)
11:10
Домашната кухня на Аиша (Series 1): Мъжки ястия (Episode 5)
11:30
Домашната кухня на Аиша (Series 1): Кръстникът (Episode 6)
11:55
Кухнята (Series 21): Пушени горещи вкусове (Episode 12)
12:40
Невъзможен ресторант (Series 14): Умираща вечеря (Episode 1)
13:25
Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Дългогодишно наследство (Episode 11)
13:45
Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Проверено от времето (Episode 12)
14:10
Конкуренти в кухнята (Series 7): Злодейски вкусно: Финал (Episode 12)
14:55
Гражданка в ранчото (Series 13): Дегустация на деликатеси (Episode 9)
15:15
Гражданка в ранчото (Series 13): Да се справим с оградата и с обяда (Episode 10)
15:40
Режи! (Series 32): Какво стана с кнедлите? (Episode 11)
16:25
Турнирът на шампионите (Series 2): Първи кръг продължава (Episode 4)
17:10
Режи сладкиши (Series 2): Свежи плодови десерти (Episode 10)
17:55
Сладкарски шампионат за деца (Series 8): Мама миа! (Episode 7)
18:40
Пребори Боби Флей (Series 17): Шоколадова победа (Episode 7)
19:00
Пребори Боби Флей (Series 17): Съдният ден (Episode 8)
19:25
Надпревара в супермаркета (Series 13): Още сирене (Episode 3)
20:05
Пътуване без рецепта с Try Guys (Series 1): Лос Анджелис: тамалес, понички (Episode 3)
20:50
Засада в супермаркета (Series 2): Пикантни приключения (Episode 5)
21:35
Турнирът на шампионите (Series 2): Първи кръг продължава (Episode 4)
22:40
Сладкарски шампионат за деца (Series 8): Мама миа! (Episode 7)
23:25
Конкуренти в кухнята (Series 9): Саботаж 2: Електрическо бунгало (Episode 8)
Програма на Food Network за 01.02.2023
00:10
Войни на барбекюто: Флей срещу Симън (Series 1): Войната на пържолите (Episode 2)
00:55
Кухнята (Series 21): Пушени горещи вкусове (Episode 12)
01:40
Невъзможен ресторант (Series 14): Умираща вечеря (Episode 1)
02:25
Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Проверено от времето (Episode 12)
02:50
Конкуренти в кухнята (Series 7): Злодейски вкусно: Финал (Episode 12)
03:35
Режи! (Series 32): Какво стана с кнедлите? (Episode 11)
04:20
Турнирът на шампионите (Series 2): Първи кръг продължава (Episode 4)
05:30
Режи сладкиши (Series 2): Свежи плодови десерти (Episode 10)
06:15
Надпревара в супермаркета (Series 13): Още сирене (Episode 3)
07:00
Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Пуерто Валярта (Episode 15)
07:25
Режи, Джуниър! (Series 8): Най-хубавият тост (Episode 5)
08:10
Фермерско меню (Series 6): Боулинг във ферма (Episode 10)
08:30
Фермерско меню (Series 6): Зимни земеделски дейности (Episode 11)
08:55
Гражданка в ранчото (Series 13): Браво, татко (Episode 11)
09:15
Гражданка в ранчото (Series 13): 16 минутни ястия: Лято (Episode 12)
09:40
Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): В Акадиана - кейджънската провинция (Episode 8)
10:25
Пребори Боби Флей (Series 28): Битка с рамбутан (Episode 4)
10:45
Пребори Боби Флей (Series 28): Усмивка и камамбер (Episode 5)
11:10
Джада у дома (Series 5): Къща с духове (Episode 1)
11:30
Джада у дома (Series 5): Мезета за Деня на благодарността (Episode 2)
11:55
Кухнята (Series 21): Помощ за лятно парти (Episode 13)
12:40
Невъзможен ресторант (Series 14): Да си върнеш апетита (Episode 2)
13:25
Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Необичайни рецепти (Episode 13)
13:45
Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Автентични ястия (Episode 1)
14:10
Конкуренти в кухнята (Series 7): Агнешки вкусотии (Episode 13)
14:55
Гражданка в ранчото (Series 13): Браво, татко (Episode 11)
15:15
Гражданка в ранчото (Series 13): 16 минутни ястия: Лято (Episode 12)
15:40
Режи! (Series 32): Латино кухня (Episode 12)
16:25
Турнирът на шампионите (Series 2): Осемте финалисти (Episode 5)
17:10
Режи сладкиши (Series 2): Опасно вкусни (Episode 11)
17:55
Сладкарски шампионат за деца (Series 8): Ядлива архитектура (Episode 8)
18:40
Пребори Боби Флей (Series 17): Кой ще е късметлията? (Episode 9)
19:00
Пребори Боби Флей (Series 17): Достойни съперници (Episode 10)
19:25
Надпревара в супермаркета (Series 13): Идеалната майка (Episode 4)
20:05
Режи! (Series 50): Капсула на времето: храни от 90-те! (Episode 2)
20:50
Най-сладките лакомства (Series 1): Коледен експрес (Episode 3)
21:35
Турнирът на шампионите (Series 2): Осемте финалисти (Episode 5)
22:40
Сладкарски шампионат за деца (Series 8): Ядлива архитектура (Episode 8)
23:25
Пътуване без рецепта с Try Guys (Series 1): Лос Анджелис: тамалес, понички (Episode 3)

ТВ програма

Кино

  • Сега Светът и ние /п/
  • 00:50 100% будни сутрешно токшоу с Мария...
  • 02:25 Култура.БГ предаване за култура с...
  • 03:20 Бразди /п/
  • 03:50 Колкото повече сме заедно тв филм...
  • 04:15 Олтарите на България
  • 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 05:10 Още от деня коментарно предаване /п/
  • Сега "Като на кино" - предаване за кино
  • 00:40 "Татенца" - сериал, еп.13, 14
  • 02:40 "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:35 "Огледален свят" /п./ - сериал
  • 05:30 "Лице в лице" /п./
  • 06:00 "Тази сутрин" - информационно...
  • 09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 12:00 bTV Новините - обедна емисия
  • Сега "Черният списък" - сериал, сезон 5
  • 01:20 "Престъпни намерения" - сериал,...
  • 02:00 "Песента на живота" - сериен филм
  • 03:40 "Остани с мен: Завинаги" - сериал...
  • 05:20 "Пресечна точка" - публицистично...
  • 06:00 "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30 "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00 Новините на NOVA

Наши Партньори

7sport.net
Betindex.net
Валидни за 30.01.2023
 1 USD = 1.80012 BGN  100 JPY = 1.38613 BGN  1 GBP = 2.22544 BGN  1 CHF = 1.95251 BGN

Анкета