Дариха на 23-то СОУ интерактивна дъска

Снимка 1 от 2
Кметът на София Йорданка Фандъкова присъства на представянето на нова интерактивна дъска в 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри". Снимка: БТА
Кметът на София Йорданка Фандъкова присъства на представянето на нова интерактивна дъска в 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри".

Галерии от Добри практики

последни галерии