Атлетико и Реал Мадрид не успяха да си отбележат гол

Всичко ще се реши в реванша на "Сантяго Бернабеу"

по статията работи: iNews.bg | 14.04.2015 | 23:40

Атлетико Мадрид и Реал Мадрид предложиха здрав и оспорван сблъсък, но не успяха да излъчат победител в първи 1/4-финален двубой от Шампионска лига на "Сантяго Бернабеу". Срещата в испанската столица завърши при резултат 0:0, което и остави отворен реванша на "Сантяго Бернабеу" след седмица.

Срещата тази вечер предложи много единоборства, но не и очаквания брой чисти шансове пред двете врати. През първата част Реал Мадрид бе доминант в случващото се на терена, като единствено спасяванията на Ян Облак лишиха "кралския клуб" от попадение.

След почивката Атлетико успя да поизравни играта, като на няколко пъти "рохибланкос" стигнаха до опасни ситуации пред капитана на гостите Икер Касияс. Както Реал обаче, Атлетико също не успя да разпечата вратата на своя съперник.

Двубоят предложи и не малко грубости от страна на двете единайсеторки, като размяната на лакъти и откровени крошета също присъстваха в цялостната картинка на "Висенте Калдерон".

Подробности за срещата между Атлетико Мадрид и Реал Мадрид вижте в Sporta.bg.