Най-вероятно любовна драма е накарала 18-годишното момиче да се хвърли от моста над Искър в Роман. Това научи iNews от сигурни източници.
Момичето се казва Деница.
Възможно е обаче тя да е имала и психически отклонения.
Засега официална информация от полицията не дават, защото все още се работи по случая.
Знае се, че момичето е имало проблеми с майка си. Вероятно майка й не й позволявала да излиза с момче, което харесвала и това може би я е подтикнало да скочи от моста.
Според слуховете момичето е и проституирало. Миналата година е имала проблеми с детска педагогическа стая.
Деница се е хвърлила в реката, след като днес се видяла с майка си. Прибрала се в дома за сираци и после казала на другите деца, че изчезва.
Самата съдба на момичето не е никак лека.
Преди години сестра й се самоубива, като скочила от влак.
Освен това нейният баща бил убит от майка й, като го заклала с нож. Деница, заедно с брат си и сестра си преди време били отнети от майка им и били настанени в дома.
Според местните е сигурно, че Деница се е удваила. За тях е странно, че не могат да я намерят, тъй като близо до мястото, откъдето е скочила, има бент. След него реката е много плитка и няма как да не се види тялото.