Националите: Имаме сили да бием и Германия

В нашия лагер са настроени оптимистично за битката с немците

по статията работи: Мариян Найденов | 25.09.2013 | 13:43

Тази вечер от 21:00 часа България излиза в четвъртфинален сблъсък срещу Германия на Eвропейското първенство по волейбол за мъже. Мачът ще се играе в полския град Гданск и ще бъде излъчен пряко в ефира на NEWS7.

В нашия лагер са настроени оптимистично за битката с немците и не смятат, че петте гейма срещу Полша, са оставили отбора без сили.

"Победата над домакините, постигната пред 11 000 души, ни дава страхотни криле", убеден е капитанът Тодор Алексиев.

"Играем мач за мач, пък ако сме по-добри от Германия, дай Боже, ще сме на финалите", заяви Теодор Салпаров пред TV7.

"Времето за възстановяване наистина е кратко, но това е нормално за такива големи първенства. Излизаме отново за победа", отсече и Николай Николов.

18 кученцето пиджи 25.09.2013 | 16:51
Българите са големи машини. Аз мога да кажа , че така не съм ги виждал да играят от доста време. Надявам се мачът довечера да ни изпълни с позитивни емоции.
17 дрезгав глас 25.09.2013 | 16:30
Имаме сили и за много повече от това да бием Германия. На това европейско първенство трябва да покажем , че и без Казийски можем да сме номер едно в Европа.
16 Пламен Панайотов 25.09.2013 | 15:59
Това е може би един от най - важните мачове, които наще скоро са играгли . Надявам се да имеме повод за радости след този мач.
15 reni angelova 25.09.2013 | 15:26
В нашия лагер са настроени оптимистично за битката с немците - само така и аз им пожелавам да ги победят.
14 Батко Реджеп 25.09.2013 | 15:19
След тази великолепна победа снощи, съм склонен да им вярвам, че ще бият и немците. Те като цяло не са много силни, но понякога правят силни игри.
13 La Bicha 25.09.2013 | 14:50
Много ясно, че имате! След вчерашния фамозен мач, тези са ви, като детка игра
12 david copperfield 25.09.2013 | 14:43
Какви са тия ли? Ами ти са ония, които ни биха в групите и ни оставиха на трето място. Мисля че им дължим достатъчно да ги бием сега.
11 Миро Т 25.09.2013 | 14:43
Бихме поляците и сме надъхани да постигнем нещо значително на този турнир. Определено ще се справим този път срещу германците.
10 David Hayemaker 25.09.2013 | 14:36
Ами нека да им го пожелаем наистина. Имат всичко нужно, за да покажат на какво са способни и си мисля, че ще успеят да го покажат още тази вечер.
9 Иван Ангелов 25.09.2013 | 14:36
"В нашия лагер са настроени оптимистично за битката с немците" - Това е важното в крайна сметка. Има ли оптимизъм, то играчите ще си повярват и ще победят.
8 Иван Ангелов 25.09.2013 | 14:36
7 Иван Ангелов 25.09.2013 | 14:36
6 david copperfield 25.09.2013 | 14:35
Тази вечер ще им покажем колко сме амбицирани да ги победим. Германците ще вземат не повече от 1 гейм срещу нас, ако играем така, както се представихме в първите 3 гейма срещу Полша.
5 Миро Т 25.09.2013 | 14:33
Ние, че ще ги победим, ще ги победим. Остава обаче да си решим проблема с непостоянството и на нула даже можем да ги оставим при геймовете.
4 David Hayemaker 25.09.2013 | 14:32
И според мен имаме всичко нужно, за да ги победим. Ще бъде наистина страхотно, ако успеем да го направим :).
3 чичо съби 25.09.2013 | 14:00
"В нашия лагер са настроени оптимистично за битката с немците" - Как няма да сме оптимисти ? След като бихме полша сега според мен единственият отбот, който може да ни спре се казва Русия.
2 Пламена Недялкова 25.09.2013 | 13:53