Испанецът се справи със Симоне Болели от Италия

по статията работи: iNews.bg | 20.10.2014 | 22:26
БТА/AP
Повече за:

Рафаел Надал се класира за втори кръг на турнира в Базел, след като днес Матадора подчини в два сета италианеца Симоне Болели - 6-2 6-2.

Въпреки, че преди надпреварата заяви ниски очаквания за представянето си на турнира, имайки предвид, че продължава да играе с проблемен апендицит, Надал даде едва четири гейма на своя съперник, продължавайки убедително към втория кръг на надпреварата.

Така Матадора записа четвърта победа от четири изиграни мача срещу Симоне Болели, като негов съперник в следващия кръг ще бъде победителят от срещата между Едуар Роже-Васлен и Пиер-Юг Ербер.

В друга среща от първия кръг американецът Доналд Йънг победи Карлос Берлок от Аржентина с резултат 2-0 сета - 7-6 6-4.