Сръбският Неймар с първи гол за ЦСКА

"Червените" се наложиха с 3:2 над Ботев (Враца) в контрола

по статията работи: Мариян Найденов | 20.02.2014 | 17:10

Отборът на ЦСКА се поздрави с победа с 3:2 над Ботев (Враца) в приятелска среща, игран на стадион "Христо Ботев" във Враца.

Контролата бе последна за 31-кратните шампиони преди подновяването на шампионата в А група, като "червените" ще затворят 24-тия кръг с гостуване на Черноморец в понеделник (24 февруари) от 15:15 часа.

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов използва спаринга, за да може да наблюдава качествата на каращите проби Иван Маркович и Нуно Ногейра, както и да даде шанс за изява на по-млади футболисти или такива, които имат нужда от повече игрова практика.

Така в отсъствието на доста от титулярите, с капитанската лента за ЦСКА бе Антон Карачанаков, който отбеляза и победното попадение за ЦСКА в мача в 60-ата минута.

Повече за мача Ботев (Враца) - ЦСКА може да прочетете в Sporta.bg.

11 Бандата наОушън 21.02.2014 | 15:17
Дано наистина, би било много добре. Имат накъде да се развиват все още, така че лятото за тях предстои много мащабна селекция, която може да промени доста неща.
10 Петко Войвода 21.02.2014 | 15:15
"Така в отсъствието на доста от титулярите, с капитанската лента за ЦСКА бе Антон Карачанаков, който отбеляза и победното попадение за ЦСКА в мача в 60-ата минута." - Той голям талант ще дойде обаче. ЦСКА имат млади футболисти на които да разчитат и това е чудесно. Да видим къде ще завършат в класирането, аз казвам трето място.
9 Петко Войвода 21.02.2014 | 15:14
8 Петко Войвода 21.02.2014 | 15:14
7 опасен метод 21.02.2014 | 15:14
Ще видим какво ще последва тук в крайна сметка. Аз лично съм на мнение, че този сръбския Неймар може да покаже много добри качества от тук насетне.
6 Бандата наОушън 21.02.2014 | 15:13
"Червените" се наложиха с 3:2 над Ботев (Враца) в контрола" - Ти да видиш какво следва от тук насетне наистина. И сърбите си имали вариант на Неймар. Да видим дали ще оправдае очакванията наистина :).
5 Иван Ангелов 21.02.2014 | 12:27
Ще я видим тая работа със сръбския Неймар. Определено е много добър на пръв поглед, но в първенството ще го видим какво може в интерес на истината.
4 коремного мекотело 21.02.2014 | 09:55
нещата са много сериозни и това може да се види много добре. занапред ще стават още по-сериозни, защото те са много зле и едва ще се оправят за новия сезон.
3 главата празна 21.02.2014 | 09:54
нека да се радват на победите, защото като почне шампионата няма да има толкова победи и това е повече от ясно.
2 триста зора 21.02.2014 | 09:54
това е добре за тях и няма как да бъде по друг начин. дано занапред да не правят повече такива победи, защото не им трябват.
1 чувал чувал 21.02.2014 | 09:53
това е една много добра победа, защото само така чорбарите ще се радват на някакви победи. това едва ли ще им се случва по време на самия шампионат.