Шокираща загуба за Лудогорец на старта на Шампионска лига

Българите бяха надиграни на собствения си терен от молдовския шампион

по статията работи: iNews.bg | 14.07.2015 | 22:43

Отборът на Лудогорец започна със шокираща загуба тазгодишното си участие в Шампионска лига, след като изгуби с минималното 1:0 от молдовския шампион Милсами във втория предварителен кръг на най-комерсиалния футболен турнир. Играчите на Бруно Рибейро не показаха, че заслужават победата, след като изпуснаха почти дузина чисти положения пред вратата на гостите, които от своя страна организираха няколко чисти положения и при едно от тях се възползваха, за да открият резултата.  Реваншът в Молдова е след седмица.

Срещата започна равностойно, като през първите 10 минути Милсами изпълни четири корнера, от които обаче не успя да организира нищо опасно пред Владислав Стоянов.

До 20-тата двата отбора предимно внимаваха да не допускат грешка в средата на терена, която в последствие да се превърне в голова опасност. Момчетата на Бруно Рибейро организираха опасна атака в 14-тата минута, но Върджил Мисиджан не успя да се освободи от защитник в бяло, за да отправи след това опасен удар.

Постепенно "зелените" наложиха натиск и до 27-та минута прекараха голяма част от времето в половината на гостите, но не успяха да стигнат до гол. В 24-тата минута към Михаил Александров бе насочено центриране от Мисиджан, но българският национал не успя да насочи топката в очертанията на вратата.

Как се разви целият двубой вижте на този линк.

• Сега Култура.БГ предаване за култура с...
  • 12:30 Служение документален филм...
  • 13:20 Космически гласове църковни...
  • 13:50 Опело Христово - Надгробное ридание
  • 14:00 БНТ представя Патриарх Евтимий
  • 15:00 Иконостасът игрален филм /България,...
  • 16:35 Грижа документален филм /България,...