Българските социалдемократи отбелязаха 121 години

по статията работи: Север.бг | 05.08.2012 | 13:54  2 Виж всички снимки
Българските социалдемократи отбелязаха 121 години
БСДП

Няколкостотин последователи се събраха пред паметната плоча на основателите на Българските социалдемократи на Бузлуджа, за да отбележат 121 г. от създаването на партията и 119 години от приемането на българските членове в социалистическия интернационал, съобщиха от Областния комитет на партията за Север.бг.

Гости на празника бяха лидери на четири формации, приемащи социалдемократическите ценности, което е добър знак за единение на българските социалдемократи, отчитат местни активисти. 

Приветствия поднесоха Иглика Иванова - заместник-председател и член на Президиума на Социалистическия интернационал; Светлина Йолчева - международен секретар; Александра Христова - председател на Социалдемократическо младежко сдружение "Д-р Петър Дертлиев"; Проф. Кръстьо Петков - председател на ОБТ-Български лейбъристи;

В заключителното слово Георги Анастасов - председател на българските социалдемократи честити празника и заяви, че България има необходимост от истинска левица, която да върне реално демокрацията и свободата, справедливостта и солидарността на българските граждани.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 The Dreamer 05.08.2012 | 22:21
Влезте в сайта, участвайте в томболата и можете да спечелите парични награди! :) http://spechelituk.alle.bg/

ТВ програма

Кино

  • Сега Иде нашенската музика /п/
  • 06:00 Слънце на детството двусериен...
  • 07:05 Имало едно време...предметите...
  • 07:15 Телепазарен прозорец
  • 07:30 Домът на вярата
  • 08:00 Денят започва с Георги Любенов
  • 11:00 Отблизо
  • 12:00 По света и у нас
  • Сега "Дракони: Надпревара до предела" -...
  • 06:00 "Светът на здравето" - здравно...
  • 06:30 "Древно инженерство" - документална...
  • 07:30 "Тази събота и неделя" - уикенд...
  • 11:00 "Богатствата на България" -...
  • 11:30 "Светът на здравето" - здравно...
  • 12:00 bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30 "Бриджит Джоунс: На ръба на разума"...
  • Сега "Имение в Англия" - с уч. на Чарли...
  • 06:00 "Иконостас"
  • 06:30 "52 истории" - документална...
  • 07:30 "Събуди се" - предаване
  • 11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00 Новините на NOVA
  • 12:30 "Любимата на младоженеца" - с уч....
  • 14:15 "Пътешествие към любовта" - с уч....
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.