Румен Радев: Разговорите вървят спокойно и конструктивно

„Разговорите вървят спокойно и конструктивно”, каза Радев за първите си срещи с потенциалните кандидати за служебен министър-председател.

по статията работи: iNews.bg | 29.03.2024 | 11:45
Румен Радев: Разговорите вървят спокойно и конструктивно
Стоп кадър/ФБ/Румен Радев
Повече за:

Опциите за служебен премиер са изключително стеснени, има и редица проблеми по отношение на съвместимост на редица от тези длъжности. Но винаги, когато един избор е лимитиран, не може да доведе до най-добрия възможен резултат. Това коментира пред журналисти президентът Румен Радев.

Запитан дали е възможно правителството в оставка да се наложи да остане да работи и той да не успее да назначи служебен кабинет, Радев каза: "Така както бяха изготвени промените, всякакви подводни камъни могат да се появят. Ще направя всичко възможно да изпълня изискванията на Конституцията, независимо колко лоши са тези промени”.

"Разговорите вървят спокойно и конструктивно”, каза Радев за първите си срещи с потенциалните кандидати за служебен министър-председател.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

  • Сега Новини на турски език
  • 12:35 Малки истории /п/
  • 12:45 Телепазарен прозорец
  • 13:00 Последният печели...
  • 14:00 Телепазарен прозорец
  • 14:15 Книга на книгите 3 13-сериен...
  • 14:45 Имало едно време...предметите...
  • 15:00 Звезден прах тв филм
  • Сега "Комиците и приятели" - комедийно...
  • 13:30 "Присъда" - сериал, с.2, еп.51 /п./
  • 15:00 Премиера: "Плен" - сериал, с.1,...
  • 16:00 Премиера: "Моите братя и сестри" -...
  • 17:00 bTV Новините
  • 17:20 "Лице в лице" - публицистично...
  • 18:00 "Стани богат" - телевизионна игра с...
  • 19:00 bTV Новините - централна емисия
  • Сега "Наследство" (премиера) - сериен...
  • 13:30 "Свободна да избира" (премиера) -...
  • 15:00 "Лабиринт към щастието" (премиера)...
  • 16:00 Новините на NOVA
  • 16:10 "Пресечна точка" - публицистично шоу
  • 17:00 "Семейни войни" (нов сезон) -...
  • 18:00 "Сделка или не"(премиера) -...
  • 19:00 Новините на NOVA - централна емисия
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.