Десислава Стоянова подаде оставка като зам.-министър на труда и социалната политика

Тя бе назначена на поста в МТСП през юли

по статията работи: iNews | 18.12.2023 | 19:30
Десислава Стоянова подаде оставка като зам.-министър на труда и социалната политика
МТСП

Заместник-министърът на труда и социалната политика Десислава Стоянова е подала оставка.  

Десислава Стоянова бе назначена за заместник-министър в МТСП през юли.

"Управлението на политиките, свързани с хората, изискват висок морален дълг и политическа отговорност. Разбирането на истинските проблеми на хората изискват професионализъм и ясна визия какво трябва да се промени, за да живеем по-добре", пише тя в позиция до медиите.

Десислава СтояноваСнимка: МТСП

"Когато "управлението на политиките" се заменя с "управление на нещата" бавно покваряваш стандартите, разконцентриран си, защото си обсебен от други интереси, сипеш фалшиви обещания и неистини, облечени в "кухи" фрази с манипулирана информация. Това заражда безплодна надежда за благосъстоянието на хората. Това не е ценностен морал, който дава тласък на обществото напред, а е тегоба, която слагаш към най-уязвимите групи на обществото", обяснява тя..

Между 2017 и 2023 г. ръководи дирекция "Човешки ресурси" на "БДЖ - Пътнически превози", където отговаря за цялостната дейност по управление на персонала в компанията и нейните структури в страната. От 2004 - 2017 г. заема ръководни позиции в корпоративния сектор. 

Стоянова е магистър по "Трудова и организационна психология" от СУ "Св. Климент Охридски" и по специалност "Икономист-счетоводител" от Стопанска академия "Д.А. Ценов" - Свищов.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

  • Сега По света и у нас
  • 23:25 Ал Хайба тв филм /17 епизод/ (12)
  • 00:10 Още от деня коментарно предаване /п/
  • 00:40 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 02:15 Култура.БГ предаване за култура с...
  • 03:10 Отблизо /п/
  • 04:05 Зала на славата: Стоян Добрев /п/
  • 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • Сега bTV Новините - късна емисия
  • 23:45 "Добрият доктор" - сериал, с.6,...
  • 00:45 "Спирала" - сериал, с.4, еп.8
  • 01:45 "Приятели" - сериал, с.1, еп.13
  • 02:10 bTV Новините /п./
  • 02:50 "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 05:20 "Лице в лице" - публицистично...
  • 06:00 "Тази сутрин" - сутрешен блок с...
  • Сега Новините на NOVA
  • 23:30 "ФБР" - сериал, сезон 4
  • 00:30 "Частни детективи" - сериал, сезон 3
  • 01:20 "Черният списък" - сериал, сезон 8
  • 02:15 "Врагът отблизо" - сериен филм
  • 03:15 "Наследство" - сериен филм /п/
  • 04:10 "Свободна да избира" - сериал /п/
  • 05:20 "Пресечна точка" - публицистично...
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.