Манджуков обясни защо е купил 600 хиляди акции на ЦСКА

Един от най-крупните инвеститори в ЦСКА - Ивайло Манджуков - даде интервю пред официалния сайт на "червените", с което разкри мотивите си да купи значителен брой акции на клуба

по статията работи: iNews.bg | 14.04.2014 | 18:42
Повече за:

Един от най-крупните инвеститори в ЦСКА - Ивайло Манджуков - даде интервю пред официалния сайт на "червените", с което разкри мотивите си да купи значителен брой акции на клуба.

Ивайло и баща му Петър Манджуков притежават общо книжа на стойност 600 хиляди лева, като според сина пред ЦСКА има много пътища за развитие и са налице достатъчно поводи за оптимизъм.

"Държа много точно да се изясним, притежател на акциите е Петър Манджуков. Бях поканен лично от господин Александър Томов да вляза в управата на Клуба. Привлече ме идеята, която е иновативна за Източна Европа. Тя гарантира дългосрочен живот на Клуба.

Ще помагам с моя опит и желание. Смятам че в дългосрочен план кампанията по публичното предлагане на акции ще бъде успешно приложена. Стратегията за развитието на Клуба се изгражда комплексно от Управителния съвет и всички хора в ЦСКА, акционерите и привържениците. Имам идеи и визия за ЦСКА, които ще споделя с червената общественост.

Хората подхождат предпазливо към закупуването на акции, защото не са достатъчно информирани. Апелирам за по-голямо доверие към ръководството на Клуба, което ще извоюваме с времето и действията си”, обяси Ивайло Манджуков пред официалния сайт на "червените"


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


6 овчи транс 15.04.2014 | 13:05
радващо е, че се продават по този начин акциите, защото по този начин ще се спаси отбора и ще могат си платят лиценза. дано да продължават по този начин и занапред.
5 развалени кренвирши 15.04.2014 | 13:02
нещата вървят много добре към този момент и това само може да радва хората, които продават тези акции. нека и занапред продажбите да вървят по този начин.
4 Тръпкомир Тръпков 15.04.2014 | 13:02
дано все повече хора да си купят акции, за да може тази емисия да се окаже успешна и така отбора на цска да се съживи по някакъв начин.
3 маймунка мръсна 15.04.2014 | 13:01
добре е направил човека, че си е купил акции, защото по този начин ще може да спечели клуба и това само може да радва хората, които са фенове на този отбор.
2 gergana dimova 14.04.2014 | 20:52
Решил е човека и е купил акции, мисля че не държи обяснение .
1 Пламен Панайотов 14.04.2014 | 19:24
Радостно е, че този човек е купил толкова много акции на ЦСКА, надявам се, че клубът ще се развива добре, а този човек ще продължава да инвестира смело в него .

ТВ програма

Кино

  • Сега Още от деня специално издание/п/
  • 00:40 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 02:15 Култура.БГ предаване за култура с...
  • 03:10 Бразди /п/
  • 03:55 Библиотеката /п/
  • 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 05:10 Книга на книгите 4 анимационен филм...
  • 05:40 Телепазарен прозорец
  • 00:50 "Спирала" - сериал, с.4, еп.11
  • 01:55 "Приятели" - сериал, с.1, еп.16
  • 02:25 bTV Новините /п./
  • 03:00 "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 05:20 "Лице в лице" - публицистично...
  • 06:00 "Тази сутрин" - сутрешен блок с...
  • 09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 12:00 bTV Новините - обедна емисия
  • 00:30 "Частни детективи" - сериал, сезон 3
  • 01:30 "Черният списък" - сериал, сезон 8
  • 02:30 "Врагът отблизо" - сериен филм
  • 03:20 "Наследство" - сериен филм /п/
  • 04:10 "Свободна да избира" - сериал /п/
  • 05:20 "Пресечна точка" - публицистично...
  • 06:00 "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30 "На кафе" - предаване на NOVA
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.