Миков се хвали: Нямало разцепление в БСП

Има консолидация на партията и нещата се движат добре, увери червеният лидер

по статията работи: Кремена Бедерева | 01.12.2014 | 17:39

Няма разцепление в БСП, има различни мнения. Това се оправда в Разград председателят на БСП Михаил Миков.

Той пристигна в лудогорския град, за да присъства на работна среща с председателите на областните и общинските съвети на БСП в Североизточна България.

Миков отбеляза, че има консолидация на партията и нещата се движат добре. Според него хората очакват БСП да бъде по-силна, а за да бъде по-силна, трябва да има поредица от организационни действия и изработване на политики, които да очертаят лявата автентичност на партията и да засилят влиянието й в обществото.

На последните избори над 50% от гражданите не упражниха своя вот и това е проблем, който е отражение на общото недоверие и в политиката, и в политиците, в частност и към нас, коментира председателят на партията.

Затова по думите му трябва по-отчетлива и конкретна политика, по-ясно артикулиране и отговорност на всички места за разясняване на тази политика.

Михаил Миков посочи, че в момента има широк диалог с кметовете, общинските съветници и председателите на общински съвети. Той обясни, че на тези срещи се обменят идеи, изслушват се различни предложения, като паралелно с това се очертават предстоящите задачи за следващ период.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

  • Сега Уча, зная и играя детско шоу
  • 15:30 100 процента Коко игрален филм...
  • 17:00 Това го знам детско куиз шоу
  • 18:00 Имате среща с ... Диана Любенова...
  • 18:45 Спорт ТОТО
  • 19:00 С БНТ завинаги
  • 19:50 Разкажи ми приказка предаване за...
  • 20:00 По света и у нас
  • Сега "Примат 007" - комедия, семеен...
  • 16:30 "120 минути" - публицистично...
  • 19:00 bTV Новините - централна емисия
  • 19:40 "Защо, господин министър?" -...
  • 20:00 Аз обичам България" - забавна...
  • 22:00 "Механикът" - екшън, криминален,...
  • 00:00 "Смъртоносен порок" - екшън,...
  • 02:10 "Древно инженерство" - документална...
  • Сега "Пътешествие към любовта" - с уч....
  • 16:00 "Да хванеш гората" - документална...
  • 16:30 "На фокус с Лора Крумова" -...
  • 19:00 Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:40 На фокус след новините
  • 20:00 "Като две капки вода" (нов сезон) -...
  • 23:00 "Елизиум" - с уч. на Мат Деймън,...
  • 01:10 "Блейд Рънър 2049" - с уч. на...
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.