А дали случайно сте талибан?

Ето някои от признаците, които ще прекъснат съмненията ви.

по статията работи: Лазар Тодоров | 03.09.2013 | 14:07

Ако случайно се чудите дали имате склонности към талибанизъм, предлагаме ви някои от признаците, които ще развенчаят съмненията ви.

Вероятностите се увеличават ако:

1. Имате морални възражения към бирата, но рафинирате хероин, за да изкарвате прехраната си.

 

2. Имате повече жени, отколкото зъби в устата си.

3. Бършете си задника с ръка, но смятате, че беконът е "нечист".

4. Смятате, че телевизията е опасна, но спокойно носите експлозиви по/под/над/около дрехите си.

или пък...

4. Винаги сте си падали по козата на съседа ви.

Вижте останалите признаци, които ви предлагаме на Div.bg


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


15 склеротик невротиков 03.09.2013 | 17:13
Едва ли някой талибанин с гордост признава, че е такъв, поне не и преди да каже БУМ.
14 pippi longstocking 03.09.2013 | 16:46
Що за глупост е това? дали един истински талибан ще тръгне да си прави тест за да проверки дали отговаря на изискванията. това е абсурдно
13 Diana Nenova 03.09.2013 | 16:41
Този наръчник ли следват американските спецслужби при разкриването на потенциални врагове?!
12 Ivan Minchev 03.09.2013 | 16:21
Случайно не съм талибан и като цяло не мисля да ставам. Едва ли този тест е толкова надежден, а по скоро забавен ;)
11 Мирослав Макавеев 03.09.2013 | 16:08
Няма нужда да се потвърждава подобно нещо,талибанина си личи от далече.
10 kiki amerikaneca 03.09.2013 | 16:05
Истинските талибани си знаят , че са талибани. И едва ли си правят някакви тестове, за да се уверят в това.
9 chest slava 03.09.2013 | 15:55
Я да видим дали случайно не съм талибан . Ами не, защото имам повече зъби отколкото жени. Успокоих се.
8 Ceca V 03.09.2013 | 15:43
Това за мен са простовати хора, които някои други просто манипулират изключитгелно лесно.
7 подут венец 03.09.2013 | 15:21
"Ето някои от признаците, които ще прекъснат съмненията ви" - Хахаха .. Не рефенирам хероин със сигурност , така че не съм талибан.
6 otec natanail 03.09.2013 | 15:09
Аз не съм талибан , дори да отговарям на едно, две от критериите. Това все пак е забавна статия и никой не трябва да я взема толкова на сериозно.
5 meden rudnik 03.09.2013 | 14:53
Забавна статия. Не бива да се приема на сериозно от хората. Ние не сме талибани :)
4 набръчкан мозък 03.09.2013 | 14:38
"Имате повече жени, отколкото зъби в устата си." - Това със зъбите в устата е строго индовидуално, а иначе да имаш много жени не те прави терорист или нещо др.
3 pippi longstocking 03.09.2013 | 14:18
При мен няма абсолютно никакви съмнения да съм талибан, но имам малко колебания за комшията
2 Алекса Тенева 03.09.2013 | 14:16
Аз не съм , хихих
1 Теодора Динева 03.09.2013 | 14:14
Ужас хора,от къде ги измисляте тези щуротии???

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.