Отвориха движението по „Хемус“ за големите пътувания

Изкърпването на дупките приключи за два дни

по статията работи: iNews.bg | 19.08.2016 | 17:11

Хората, които ще пътуват за уикенда или до морето по магистрала "Хемус", няма да се налага да заобикалят през Ябланица. Ремонтът на пътен възел "Прелок" в края на трасето в посока Варна вече е отворен за движение, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура". Така очакваният засилен трафик от днес следобед ще създава по-малко проблеми на шофьорите.

Вчера и днес движението в района на Ябланица преминаваше по обходни маршрути поради изкърпване на настилката на пътния възел. Ремонтът вече е приключен и трафикът в посока Варна ще преминава през традиционния маршрут.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.