Безработицата в САЩ расте

Исканията за помощи за безработица са се увелили с 6000 за една седмица

по статията работи: Ралица Стоянова | 14.06.2012 | 16:44

Броят на американците, които са подали молби за помощи за безработица, неочаквано се e увеличил през миналата седмица, сочат данните на правителството.

Исканията за държавни помощи за безработица са се покачили с 6000 до 386 000 за една седмица, пише Reuters.

Исковете за помощи за безработица остават на нивотo от април и липсата на прогрес може да е индикатор за фундаменталната слабост на пазара на труда. Увеличението на заетостта през май е най-ниското от година насам.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


3 набръчкан мозък 14.06.2012 | 18:03
Има - аз съм сред тях, това, че ме мързи е съвсем друг въпрос.
2 набръчкан мозък 14.06.2012 | 18:01
То и тука не е никак розова ситуацията според мен...
1 Георги Гантанджиев 14.06.2012 | 17:07
Това е нещо ново за мен; не знаех, че там има хора, които искат да работят.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.