Лекият суров петрол поевтинява трети ден

Американските запаси от суровината са достигнали най-високото си ниво

по статията работи: Филипа Тодева | 12.06.2013 | 11:03
Повече за:

Лекият суров петрол WTI поевтиня трети ден, след като индустриален доклад посочи, че американските запаси от суровината са достигнали най-високото си ниво от повече от четири години, информира Econ.bg.

Цената на петрола с доставка за юли падна с 91 цента до 94,47 долара за барел на електронната сесия на борсата в Ню Йорк. Контрактите бяха надолу с 39 цента до 95,38 долара за барел вчера (11 юни) - най-ниската цена от 6 юни.

На лондонската борса "Брент"-ът с доставка за юли поевтиня с 59 цента до 102,37 долара за барел.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


17 Drago Panov 12.06.2013 | 18:30
Викам да пийна едно малко по случая.
16 p kehaiova 12.06.2013 | 14:28
Нека да продължава да поевтинява.
15 Кристина Минкова 12.06.2013 | 12:54
Да пада,но да стигне и до крайния потребител.
14 нелепо съвпадение 12.06.2013 | 12:27
Очаквам сериозен спад на цените на горивата за българския пазар, иначе язък за това, че е паднала цената на международните пазари, ако това не повлияе у нас на цените.
13 dancho danchev 12.06.2013 | 12:23
Пак ще тръгне цената му нагоре, въпрос на време е това да се случи.
12 liubomir yu 12.06.2013 | 12:21
Американците започнаха да се презапасяват и цените на петрола тръгнаха надолу.
11 Бате Рамбо 12.06.2013 | 12:04
Шейховете са си много доволни ако питаш мен, защото не ги притеснява изобщо тази цена.
10 Миро Т 12.06.2013 | 12:04
То никак не е забавление, защото сега предстои да се вдига още повече и горивото да става безбожно скъпо.
9 Иван Ангелов 12.06.2013 | 12:03
Доста му се покачи цената миналата седмица, така че това си е само за заблуда на противника според мен.
8 чичо съби 12.06.2013 | 12:01
Американските запаси от суровината са достигнали най-високото си ниво - това значи, че в близките няколко дни няма да видим никакво увеличвение в цената на петрола, или поне не се очаква такова.
7 Старата Госпожа 12.06.2013 | 11:52
Не знам за вас, приятели, но аз нямам абсолютно нищо против да виждам как това черно злато поевтинявя през всеки изминал ден :)) да не кажа, че това искрено ме забавлява.
6 Батко съссладко 12.06.2013 | 11:43
Доста се изменя наистина и трябва да му се успокои малко цената, защото прекаляват доста с нейното непрекъснато покачване.
5 Бате Рамбо 12.06.2013 | 11:42
Скоро ще стане ясно колко точно ще му падне цената на петрола. Според мен ще мине доста време, преди да има конкретни резултати.
4 Миро Т 12.06.2013 | 11:42
Честно казано изобщо не съм изненадан, че цената на горивото продължава да циркулира по такъв начин.
3 Кристина Минкова 12.06.2013 | 11:22
Нека поевтинява.
2 Камък Врачански 12.06.2013 | 11:10
...шейховете ще бъдат недоволни:)
1 Камък Врачански 12.06.2013 | 10:47
Петролът е изменлива величина, и никога в полза на потребителя в крайна сметка

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.