Молът в Банско се продава

Началната цена на търговския център е 2,51 млн. евро без ДДС

по статията работи: Ралица Стоянова | 24.04.2013 | 10:19
Повече за:

Продават мола в Банско, като търгът за продажба по реда на закона е насрочен от "Банка Пиреос България" за 15 май, пише в. "Стандарт".

Търговският център има разгърната застроена площ от около 5700 кв. м и се намира до началната станция на кабинковия лифт. Сградата има две подземни и четири надземни нива.

Минималната цена в търга за "Мол Банско" е 2,51 млн. евро без ДДС.

Инвестициите за построяването на търговския център в планинското курортно селище бяха малко над 5 млн. евро, а инвеститор беше смесеното българо-американско дружество "Банско Привилидж Ризорт" ООД.

Първата копка на строежа беше на 11 юни 2007 г.

Молът беше открит с тържествена церемония в началото на 2010 г.В началото всичките близо 30 магазина бяха отдадени под наем.

Със Закона за особените залози се се урежда залогът, учредяван без предаване на заложеното имущество.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


14 Dimitar Geshev 24.04.2013 | 16:58
Явно не им са се получили сметките нещо.
13 paralelna vselena 24.04.2013 | 15:10
Да не би да нещо магазините в мола вървят на загуба че собствениците са решили да го продадат.
12 mitko velev 24.04.2013 | 14:17
Дано успеят да му намерят купувач на този Мол в Банско.
11 Ape Ptero 24.04.2013 | 13:21
И да го купят със сигурност ще му сменят предмета на дейност, няма хляб от това в такъв зимен курорт.
10 emanoil momchev 24.04.2013 | 12:22
Кой ли ще развърже кесията, за да купи този Мол в Банско...
9 reni angelova 24.04.2013 | 12:01
Ами той още не е продаден.
8 reni angelova 24.04.2013 | 12:01
Интересно дали ще има желаещи.
7 Валентин Басаров 24.04.2013 | 11:44
Молове вече има на всяка крачка....
6 Палома Гълъбова 24.04.2013 | 11:15
Някой си е изпрал там парите, а сега абсолютно безсмислената инвестиция се продава, типично по нашенски.
5 chest slava 24.04.2013 | 10:55
Началната цена на търговския център е 2,51 млн. евро без ДДС - не са много парите, ама все си мисля, че може на това малко молче да му се вземат много повече пари.
4 chest slava 24.04.2013 | 10:47
Че той много евтино се дава този мол бе, големите хиени от секторите, които държат молове в София, като нищо ще вземат, да го купят, ей така - все едно е малко магазинче.
3 Валентин Басаров 24.04.2013 | 10:38
Поизпрали са някой лев и вече не им трябва.
2 positive thinking 24.04.2013 | 10:27
хах, все бях виждала,ама досега мол да се продава не бях чувала!
1 Марта Иванова 24.04.2013 | 10:27
На покупателят - честито!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.