Петролът - най-евтин от 3 месеца насам

"Брент"-ът поскъпна, след като либийският премиер беше арестуван

по статията работи: Гергана Златкова | 10.10.2013 | 09:30
Петролът - най-евтин от 3 месеца насам
AP/БТА

Лекият суров петрол WTI падна до най-ниската си цена от три месеца след доклад, който посочи, че американските запаси са отчели най-големия си ръст тази година.

Контрактите за ноември поскъпнаха с 20 цента до 101,81 долара за барел на електронната сесия на борсата в Ню Йорк, информира "Блумбърг".

Фючърсите поевтиняха с 1,8% до 101,61 долара за барел вчера (9 октомври) - най-ниската цена от 3 юли насам.

"Брент"-ът поскъпна с 50 цента до 109,56 долара за барел, след като премиерът на Либия Али Зидан беше арестуван.

"Премиерът е отведен в неясна дестинация по незнайни причини", се посочва на официалната Facebook страница на правителството, информират Econ.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


16 Здравка Анастасова 11.10.2013 | 15:02
И по-евтин ще става предвид факта че американските запаси растат
15 Jivko Petkov 10.10.2013 | 15:59
да, ама нещо не съм усетил.
14 dancho danchev 10.10.2013 | 14:01
Да пада цената на петрола и да се задържи трайно с ниски нива.
13 david copperfield 10.10.2013 | 13:51
Има време да се изяснят много неща, така че в течение на времето ще има повече резултат.
12 Миро Т 10.10.2013 | 13:50
Има разбира се. Много неща ще продължават да поскъпват, така че не се учудвайте изобщо според мен.
11 David Hayemaker 10.10.2013 | 13:49
Да, има проблеми и то доста. Време е цената на петрола да бъде регулирана според мен.
10 Иван Ангелов 10.10.2013 | 13:49
Изобщо не съм изненадан честно казано. Петрола и занапред ще продължава да поскъпва, така като гледам.
9 david copperfield 10.10.2013 | 13:49
"Брент"-ът поскъпна, след като либийският премиер беше арестуван" - Спекулацията с петрола не е била никога толкова голяма.
8 david copperfield 10.10.2013 | 13:49
"Брент"-ът поскъпна, след като либийският премиер беше арестуван" - Спекулацията с петрола не е била никога толкова голяма.
7 tedka todorova 10.10.2013 | 11:18
За нас колкото повече пада, по - добре.
6 Църна Мацка 10.10.2013 | 10:45
Нормално, все пак това е една от страните с най-сериозна залежи от черно злато, за които е и голямата битка за надмощие там.
5 Анриета Конова 10.10.2013 | 10:39
И аз искам да стане още по-евтин, но след това да не я вдигат.
4 cvetence xristova 10.10.2013 | 10:04
Само така, много много ми харесват такива новини. :)
3 Katy Russeva 10.10.2013 | 09:57
В международен план толкова много проблеми, за това и цената на петрола в последно време е толкова колеблива.
2 Митоди Михалев 10.10.2013 | 09:52
Докато стане толкова евтино,че да се усети по бензиностанциите още много петрол има да се излеее :Р
1 мили ванили 10.10.2013 | 09:49
Браво,още по-евтин да става :)

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.