Петролът отново поевтиня

WTI се търгува за 52,21 долара за барел

по статията работи: iNews.bg | 10.02.2015 | 12:15
Повече за:

Цената на петрола отново тръгна надолу, след като миналата седмица отчете най-големия си седмичен ръст, а в първия ден на работната седмица поскъпна, съобщава "Ройтерс".

Фючърсите на лекия суров петрол West Texas Intermediate (WTI) се свиха с 65 цента до 52,21 долара за барел.

Стойността на сорта Brent падна под 58 долара. Петролът поевтиня със 71 цента или с 1,22% до 57,63 долара на борсата в Лондон. През миналата седмица той добави към стойността си повече от 9%.  


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.