Петролът продължава да поевтинява

Цената пада заради спекулациите за обема на суровината в САЩ

по статията работи: Десислава Маданска | 15.01.2014 | 10:08
Повече за:

Цената на лекия суров петрол (West Texas Intermediate - WTI) падна с 13 цента, като фючърсите с доставка през февруари достигнаха до 92,46 долара за барел в електронната търговия на борсата в Ню Йорк, информира агенция "Блумбърг". Анализаторите отчитат, че спекулациите за увеличаващия се обем на суровината в САЩ са се увеличили.

"Икономическите индикатори в САЩ отчитат известно подобрение, което вероятно ще окаже подкрепа на цените на горивата", заяви Кен Хасегава, мениджър на базираната в Токио компания за търговия с енергия Newedge Group. Петролът сорт Brent за доставка през февруари поевтиня с 20 цента до 106,19 долара за барел на борсата в Лондон. Разликата между Brent и WTI достигна 13,73 долара, спрямо 13,80 долара вчера.  


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


13 David Hayemaker 15.01.2014 | 14:41
Тук последни ще усетим разликата в поевтиняването, така че не се облизвай много, много :). Има още много неща да се случват тепърва ;).
12 известна личност 15.01.2014 | 14:40
Аха, поскъпна и то незаслужено според мен. Ще видим в крайна сметка какво ще се получи следващите дни. Днешното поевтиняване е недостатъчно
11 david copperfield 15.01.2014 | 14:40
Добра си е определено, така трябва да се получават нещата. Да видим занапред как ще бъдат нещата. Нека да побързат да свалят малко цената на петрола.
10 властен олигарх 15.01.2014 | 14:39
Все още поддържа висока цена ми се струва. Още трябва да пада надолу, защото сега почти никой не пътува. Няма нужда от изкуствена цена...
9 David Hayemaker 15.01.2014 | 14:31
Има доста сериозни проблеми и това е ясно. Ще видим в крайна сметка какво ще се получи. Да се надяваме, че всичко ще премине наред наистина.
8 известна личност 15.01.2014 | 14:30
"Цената пада заради спекулациите за обема на суровината в САЩ" - Дано наистина се пооправи малко положението вече наистина. Няма да е лошо, защото нещата не отиват на добре просто.
7 david copperfield 15.01.2014 | 14:30
Ако спрат да ми удрят колата, може и да усетя някакво поевтиняване. Таман да си направя колцата както трябва и някой олигофрен решава, че трябва да я удари...
6 viktor viktorov 15.01.2014 | 11:09
Да продължава да поевтинява петрола и да се задържи трайно с ниски нива, така според мен трябва да се случат нещата.
5 vasko vasilev 15.01.2014 | 11:09
Беше се повишила цената на петрола и това е добра новина, че поевтинява.
4 rebelle fleur 15.01.2014 | 11:09
Ако продължава да поевтинява със същите темпове, то е повече от сигурно, че ще удари ново дъно, което е добра новина.
3 трендафил въжарски 15.01.2014 | 10:58
де да беше така и на бензиностанциите
2 borislava tihomirova 15.01.2014 | 10:50
Това е добра новина .
1 stanimir yordanov 15.01.2014 | 10:41
Добра новина , след като онзи ден поскъпна .

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.