Петролът се смъкна от връха

Фючърсите отбелязаха слабо поевтиняване в сутрешната търговия

по статията работи: Диана Цветкова | 23.01.2013 | 09:49
Петролът се смъкна от връха
AP/БТА

Петролът се търгува на стойности, близки до 4-месечен връх в Ню Йорк, на фона на очакванията, че САЩ ще повишат тавана на държавния си дълг, съобщава Bloomberg.

Фючърсите с доставка през март отбелязаха минимален спад след вчерашното поскъпване с около 0,7%, с което бяха достигнати и пикови стойности от септември 2012 г. досега.

В сутрешната търговия на електронната борса в Ню Йорк лекият суров петрол се търгуваше 96,65 долара за барел, което е поевтиняване с 12 цента.

Сортът "Брент" се търгуваше на борсата в Лондон за 112,18 долара за барел, което е спад с 24 цента.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


14 anytime anywhere 23.01.2013 | 18:09
Не г хващам много добре тези постоянни промени в цената на петрола
13 sleeping sun 23.01.2013 | 16:54
Сега щ започва лека-полека цената да пада и после пак - айде наново покачване
12 Ivan Ivanovski 23.01.2013 | 13:32
Знаем ги тези поевтинявания и сривове.Оказват влияние само на борсата,но на бензиностанциите нищо съществено.
11 Pretty Women 23.01.2013 | 12:16
Абе като гледам цените по бензиностанциите не падат, пък не знам!
10 Митридат Египетски 23.01.2013 | 11:54
не и на колонките
9 Станислав Ников 23.01.2013 | 11:24
ако може и повече да поевтинее
8 otec natanail 23.01.2013 | 10:46
Като типична икономически зависима единица, петролът си прави буквално каквото си иска :)) А ние сме потърпевши от цялата тази работа :)
7 трендафил въжарски 23.01.2013 | 10:42
това се очакваше наистина да се случи, защото той много се качи в последния месец
6 kiki amerikaneca 23.01.2013 | 10:39
Не мога да му хвана спатиите на този петреол - все или нагоре, или на долу! Как не задържа някаква цена поне 10 дена, да видим за какво става въпрос?
5 p kehaiova 23.01.2013 | 10:37
Това вече е добре. Доста нагоре беше стигнала цената.
4 meden rudnik 23.01.2013 | 10:29
Фючърсите отбелязаха слабо поевтиняване в сутрешната търговия - дано тази тенденция да се запази и през останалта част от деня!
3 visoko naprejenie 23.01.2013 | 10:21
Нефт-Байо :D скок-подскок всеки ден :Р
2 Даная Михайлова 23.01.2013 | 09:53
Нека да поевтинява , че нещо много се задържа на върха .
1 трендафил въжарски 23.01.2013 | 09:51
БЕШЕ НОРМАЛНО ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.