Петролът стремглаво поевтинява

Цената на суровината падна с 4,6% през последните четири сесии

по статията работи: Гергана Златкова | 25.09.2013 | 10:10
Петролът стремглаво поевтинява
AP/БТА
Повече за:

Лекият суров петрол WTI продължава да поевтинява преди доклад, който най-вероятно ще посочи, че запасите от суровината САЩ са намалели.

Според доклада, който излиза днес, през миналата седмица запасите са намалели с 1 милион барела, достигайки най-ниското си ниво от 18 месеца, пише "Блумбърг".

Контрактите за ноември поскъпнаха с 45 цента до 103,58 долара за барел на електронната сесия на борсата в Ню Йорк.

Фючърсите паднаха с 4,6% през последните четири сесии.

"Брент"-ът с доставка за ноември поскъпна с 37 цента до 109,01 долара за барел. Разликата с цената на WTI е 5,51 долара - най-голямата от 6 септември насам.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


11 Suzana Doncheva 25.09.2013 | 14:46
Аз определено ще легна доволна, ако всеки ден пада по малко цената, накрая ще стигнем до желаната.
10 david copperfield 25.09.2013 | 13:35
Сега ще си легнеш ли да спиш доволна :)? Ще мине доста време преди да поевтинее горивото отново, според мен.
9 Миро Т 25.09.2013 | 13:35
Ще кажеш, че бензина у нас е 2 лева на литър, е не 2,61, каквато му е цената в момента :).
8 David Hayemaker 25.09.2013 | 13:34
Да, хората обичат да четат за такива новини. На никой не му се кара със скъпо гориво, защото просто това е сериозен удар по нас.
7 Иван Ангелов 25.09.2013 | 13:33
Новината е наистина много добра, но може и още да поевтинее горивото честно казано. У нас цената му не мръдна.
6 david copperfield 25.09.2013 | 13:32
"Цената на суровината падна с 4,6% през последните четири сесии" - Да се надяваме, че тази тенденция ще се запази и в следващите сесии.
5 david copperfield 25.09.2013 | 13:32
"Цената на суровината падна с 4,6% през последните четири сесии" - Да се надяваме, че тази тенденция ще се запази и в следващите сесии.
4 Миро Т 25.09.2013 | 13:32
Цената му и без това е достатъчно висока. Определено ще пада още доста през есента, така че тепърва предстои да видим това.
3 rozalij atanasova 25.09.2013 | 11:13
Каква хубава новина. Много съм доволна.
2 Jessie Mokka 25.09.2013 | 10:49
Много хубава новина, направо ме накарахте отново да се усмихна. Браво, само така.
1 Теодора Динева 25.09.2013 | 10:16
Такива новини обичам.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.