Петролът удари едномесечно дъно

Суровината се търгува под 86 долара за барел

по статията работи: iNews.bg | 11.12.2012 | 09:28

Петролът достигна най-ниската си цена от близо месец заради спекулации, че доклад на американското правителството ще посочи, че запасите от суровината в САЩ са се увеличили, пише Bloomberg.

Цената на суровината с доставка за януари се покачи с 3 цента до 85,59 долара за барел на електронната сесия на борсата в Ню Йорк. Вчера контрактите паднаха с 37 цента до 85,56 долара за барел - най-ниското ниво от 15 ноември насам.

На лондонската борса "Брент”-ът поевтиня с 2 цента до 107,31 долара за барел.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


14 Milena Nqgolova 11.12.2012 | 13:05
Аз не съм забелязала това да се отрази на цените на горивата, така че какво ме грее?
13 Richard Atanasov 11.12.2012 | 12:02
http://adf.ly/Fhems - Известни личности.. разголени! Парола: naked Забавявайте се!
12 nedostapnata moma 11.12.2012 | 11:46
дано , ама сега виждаме един тотален застой
11 Mary Bloody 11.12.2012 | 11:21
Факт! Да не говорим колко некачествено е горивото в повечето бензиностанции. Дано родните умове напреднат в разработването на електрички.
10 Beliq Zub 11.12.2012 | 11:14
да не повярва човек,утре новина,че се е покачил.
9 boris nikolov 11.12.2012 | 10:59
чак и мен удари
8 Andrei Stoichev 11.12.2012 | 10:33
да се надяваме,че ще се задържи тенденцията надолу и ще се усети и по бензиностанциите.
7 Пламен Панайотов 11.12.2012 | 10:26
Охоо - да удря каквото си иска дъно! Няма да има по щастлив човек от мен то тази тема, най-малкото защото аз доста често зареждам на бензиностанцията и ме заболява сърцето.
6 Margaritka Ilieva 11.12.2012 | 10:06
дано да се усети по бензиностанциите, засега не виждам да има разлика в цените,не знам защо обаче тръгне ли нагоре веднага се отразява на цените, ама надолу нещо не става номера..
5 otvarachkata otvarakova 11.12.2012 | 09:59
чак да не повярва човек
4 boris botev 11.12.2012 | 09:50
През последните няколко дни,въпросното понижение като че ли не се усеща много,особено в България.Евентуално има нещо такова при някои бензиностанции,които предлагат карти за отстъпки.
3 Вяра Петрова 11.12.2012 | 09:45
дано да има и ефект на бензиностанцията, то иначе новините хубави,ама като не стигат до портфейла няма смисъл от тях.
2 Георги Георгиев 11.12.2012 | 09:42
Онзи ден беше надолу,вчера нагоре,днес пак надолу, с други думи всеки ден има раздвижване,обаче ефект на бензиностанцията няма да видим.
1 Пипа Мидълтънова 11.12.2012 | 09:37
Да се надяваме, че ще продължи да върви надолу, макар че те цените на черното злато са толкова крехки, че още утре можем да се събудим с нов рекорд.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.