Цената на петрола започна да пада

Причина са спекулации за американските запаси

по статията работи: Десислава Маданска | 12.11.2013 | 10:49
Повече за:

Цената на петрола падна от най-високата си цена на затваряне през ноември. Причина са спекулации, че американските запаси са достигнали шестмесечен връх.

Фючърсите бяха нагоре с 0,6% до 95,14 долара за барел вчера (11 ноември). Това е най-високата цена на затваряне от 31 октомври насам.

Вижте с колко е поевтиняла суровината в Econ.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


15 veska petrovska 12.11.2013 | 14:09
Да се надяваме, че ще е за дълго време докато не стигне цена от лев, лев и нещо. Така всички ще бъдат доволни, дори си мисля, че ще има много по-голямо потребление.
14 трендафил въжарски 12.11.2013 | 13:55
да видим докога ще пада
13 gergana dimova 12.11.2013 | 13:32
Супер, тази новина ме зарадва само, че искам да продължава надолу и да не се качва.
12 viktor viktorov 12.11.2013 | 13:06
Да пада цената му колкото се може повече и да не се вдига изобщо, та и ние да усетим от това намаление.
11 властен олигарх 12.11.2013 | 13:05
"Причина са спекулации за американските запаси" - Ако американците винаги имат запаси с петрол, то цената на петрола изобщо няма да се качва, а ще стои и поддържа едно стабилно ниво. Това би било добре за всички, така че колкото по-скоро се случи, толкова по-добре. Определено американците водят куп войни, които са свързани изцяло покрай петрола, така че цената му ще се променя още и още. Тепърва предстои развитие покрай кризата в Иран според мен.
10 властен олигарх 12.11.2013 | 13:05
"Причина са спекулации за американските запаси" - Ако американците винаги имат запаси с петрол, то цената на петрола изобщо няма да се качва, а ще стои и поддържа едно стабилно ниво. Това би било добре за всички, така че колкото по-скоро се случи, толкова по-добре. Определено американците водят куп войни, които са свързани изцяло покрай петрола, така че цената му ще се променя още и още. Тепърва предстои развитие покрай кризата в Иран според мен.
9 властен олигарх 12.11.2013 | 13:05
"Причина са спекулации за американските запаси" - Ако американците винаги имат запаси с петрол, то цената на петрола изобщо няма да се качва, а ще стои и поддържа едно стабилно ниво. Това би било добре за всички, така че колкото по-скоро се случи, толкова по-добре. Определено американците водят куп войни, които са свързани изцяло покрай петрола, така че цената му ще се променя още и още. Тепърва предстои развитие покрай кризата в Иран според мен.
8 melinda belinda 12.11.2013 | 12:26
Колко хубав коментар и хубаво мислене, кой не иска бензинът да стане левче. Дори не мога да си спомня преди колко години беше толкова, искам ми се и сега да е евтин.
7 ленено семе 12.11.2013 | 11:45
бензина е крайно време да стане по левче за литър, за да може всички да си сипват колкото си поискат и това да не ги притеснява.
6 киселото грозде 12.11.2013 | 11:45
мисля, че е крайно време бензина да падне и всичко да си дойде по местата. ако падне бензина, никой няма да се качи в градския транспорт.
5 овчи транс 12.11.2013 | 11:44
цената на петрола пада, само че цената на бензина и си остава същата. това малко не мога да го разбера, но си мисля, че е заради монопола.
4 безкомпромисната кирка 12.11.2013 | 11:43
петрола трябва да поевтинее, за да може хората спокойно си карат колите и да си пълнят резервоара всеки път, когато спрат на бензиностанция.
3 Пипа Мидълтънова 12.11.2013 | 11:27
Американците започнат ли да се презапасяват и цената на черното злато веднага тръгна надолу. Най-сетне, тъй като в последно време върви само нагоре.
2 malkata qnichka 12.11.2013 | 11:04
За тях може да не е хубаво и да има загуби, но за нас тази новина е прекрасна и трябва да продължи да пада цената му.
1 Лолита Набокова 12.11.2013 | 10:54
Това е една наистина добра новина .

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.