Цената на петрола с разнопосочни сигнали

Запасите от суровината в САЩ с най-високо ниво от юни

по статията работи: Десислава Маданска | 13.11.2013 | 10:44
Цената на петрола с разнопосочни сигнали
AP/БТА
Повече за:

Цената на суровия петрол достигна най-ниската си стойност за последните пет месеца.

Това става преди излизането на правителствените данни в САЩ, които се очаква да покажат, че запасите от суров петрол в Щатите са стигнали най-високото си ниво от юни тази година.

Контрактите от вчера (12 ноември) поевтиняха с 2,10 долара до 93,04 долара за барел. Това е най-ниската им стойност от 31 май тази година.

Вижте как се е променила цената на суровината на различните борси в Econ.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


16 Никол Георгиева 13.11.2013 | 14:22
Много време продължи това колебаене на цената, няма ли да решат да я намалят и така да я оставят за по-дълго време, за да разберем и ние.
15 p kehaiova 13.11.2013 | 13:13
Цената на петрола не е постоянна, но няма и да падне толкова, колкото на нас ни се иска.
14 mitko velev 13.11.2013 | 13:01
Да пада цената на петрола, за да не се мъчим и ние.
13 Пламена Христова 13.11.2013 | 12:36
Иска ми се цената му да падне толкова много, че и ние да я усетим, а не само с по 2-3 стотинки на ни я намаляват, защото не се разбира.
12 г-жа Тенджеркова 13.11.2013 | 11:36
Да де имаше някаква логика в цените на петрола и техните непрекъснати промени, но не би - цената на тази суровина се влияе от абсолютно всичко.
11 marieta georgievich 13.11.2013 | 11:08
Тук, честно казано изобщо не може да се усети, че цената му пада надолу. Надявам се, ако продължи да пада и ние най-накрая да разберем от понижението й.
10 David Hayemaker 13.11.2013 | 11:02
А това никак не е малко. Ще видим все пак какво ще се случи с цената на петрола занапред и да се надяваме, че ще има по-положително развитие, което би било добре за всички.
9 известна личност 13.11.2013 | 11:02
По бензиностанциите в Германия наистина цената му се променя постоянно. Там спекулата е повече от голяма и хората дебнат кога да отидат да заредят според мен :).
8 Жанин Пенчева 13.11.2013 | 10:59
Не ме изненадва това и мисля , че всички сме така .
7 David Hayemaker 13.11.2013 | 10:59
За момента не виждам кой знае какво развитие по цената на горивата у нас. Петрола си пада, а от "Лукойл" още се ослушват и не намалят цените, което не е добре.
6 известна личност 13.11.2013 | 10:58
"Запасите от суровината в САЩ с най-високо ниво от юни" - Да се надяваме, че ще бъдат окей американците и занапред. Имат ли големи запаси от петрол, то цената му пада автоматично.
5 david copperfield 13.11.2013 | 10:58
Ами много хубаво е станало, че са поевтинели. Определено това може да ни накара да си вземем известна глътка въздух за предстоящите по-студени месеци.
4 Mary Bloody 13.11.2013 | 10:55
Цената на петрола винаги е била доста крехка и нестабилна, така че не се изненадвам от непрекъснатата промяна. На годишна база обаче цената е с 4% нагоре.
3 Rosi Marinova 13.11.2013 | 10:50
Цената на петрола се мени всяка минута.
2 Лолита Набокова 13.11.2013 | 10:49
Не виждам нищо ненормално в това , винаги цената е била така колеблива и непостоянна .
1 трендафил въжарски 13.11.2013 | 10:49
при нас е все скъпа

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.