Стана ми жал за персонала на касата на Близу, който се опитва
всячески да задържи разбягващите се клиенти. За това ще напиша още
един пост с обратен знак за тази компания. Рано или късно някой от
управителите ще ме прочете. Близу има своите възможности пред себе
си. След сливането на Мтел с Мегалан и Спектър, [...]