Мъчно ми е да го кажа, обаче съветското копеле сякаш беше
по-кадърно от Бойко. Хубава статия на Радан PS. хрумна ми идея как
да се справим с пенсиите на МВР и МО. Пенсия в деня на завършване
на съответното училище за военни, те са ТОЛКОВА заслужили, че
изобщо няма смисъл да бачкат.