Утре ще има конференция в ректората на СУ, във френския център, 13
часа, някъде в посока покрива. Следвайте потока от недоспали млади
зомбита , няма да ви подведе. Очаква се да има презентации за
MongoDB и CouchDB. PS. минута за реклама на моя монументален труд
за NoSQL БД.