Не че е важно, но в рамките на няколко дни вестник 24 часа излиза с втори материал (или поне аз толкова съм хванал) в пропаганда на джендъро-зелената олигофрения. Първият беше за Евровизия, а с втория ще се занимаем сега. Предупреждавам ви, че е още по-скандален. Види се, 24 часа са взели отнякъде някой лев и … Continue reading По-бедни, по-болни, по-луди
The post По-бедни, по-болни, по-луди first appeared on Sulla.bg.
Източник: Иван Стамболов




