Понякога сами не си даваме представа колко напред е България. Ето
вижте новият министър на здравеопазването не иска да каже нищо за
здравната реформа, но иска да се
УСМИХВА:
А можеше да се бие, като в Чехия:
Изводът? Надминахме чехите. Но някак си първото видео много ми
напомни за второто...