Правителството на Пламен Орешарски все още не е подало оставка, но
протестите вече постигнаха резултат: гражданите успяват да изолират
всеки опит за манипулация и да демонстрират позитивно, европейско и
толерантно поведение. На пръв поглед звучи като нещо толкова
естествено, че изобщо не трябва да го забелязваме. Поредицата
лумпенизирани, яхнати и манипулирани протести обаче е толкова [...]