В последните три дни прекарах часове на протестите по улиците на
София. Срещнах огромен брой стари приятели, говорих с непознати.
Сред протестиращите има десни и социалисти, млади и стари, работещи
и пенсионери, пушачи и непушачи. Различни хора отвратени от
правителството и обединени от едно искане: България да е нормална
държава, в която властта служи и […]