Не си спомням черните или червените точки бяха хубави едно време –
сигурно червените, все пак живеехме в ония времена…но нека си
направим кратка равносметка какви черни точки натрупа
кабинетът Орешарски за ТРИ СЕДМИЦИ: Спорни, олигархично-зависими
назначения в кабинета (Тихолов, Стоянович, транспортният министър и
т.н.) Амбиция за промяна режима на пушене в закрити пространства
(пълна глупост, […]