"Ако не ми беше мила държавата, щях да го оставя да стои като паметник на глупостта."
Премиерът Бойко Борисов в равносметката за двегодишното си управление, направена в ефира на ТВ7, коментира какво е направил предишният премиер Сергей Станишев.