„Колкото и да ги е яд сините... магистрали ще има, зали ще има. За разлика от тяхното управление“
Изказване на премиера Бойко Борисов, който заяви, че се надява до края на годината апликационната форма за изграждането на автомагистрала „Тракия” да бъде подписана.