"Той, сигурно, е видял какъв университет съм направил и си е изгубил ума.....“
Изказване на Бойко Борисов, по време на посещението му в Перник, в отговор на заканата на президента Георги Първанов да даде тиражираните от вестник "Галерия" записи на телефонни разговори на главния прокурор.