"По-хубаво и по-готино за управляващ (от това) да имаш много коалиционни партньори, да си миеш ръцете с тях няма."
Изказване на премиера Бойко Борисов при откриването на Осмия конгрес на КТ "Подкрепа", цитирано от Агенция "Фокус".